Kalendar odvoza

POZOR ,  od 1. kolovoza 2019 primjenjuje se novi raspored odvoza !

MKO – Mješoviti komunalni otpad u obje zone 2 odvoza mjesečno

RAZ – Razvrstani otpad:  1 odvoz mjesečno 

BIO – Biorazgradivi otpad: svake srijede

PONEDJELJAK

MKO-PON-aKolodvorska, V. Nazora do pruge, B.J.Jelačića, LJ. Gaja, LJ. Jonkea, N.Tesle
D. Pejačević, V. Lisinskog, A. Starčevića, A. Kovačića, M.J.Zagorke, M.P.Katančića, M.A.Reljkovića, M. Držića, J.J.Strossmayera,
K.Tomislava do 28 k.br. ,D. Cesarića, Š.J.Burgera, A.K. Zrinske, Trg R. Boškovića, Trg sv. Josipa
MKO-PON-bMedinci, Markovo, Senkovac, Senkovac Pustara, Lukavac, Golenić, Radosavci, Ivanbrijeg

UTORAK

MKO-UTOS.S.Kranjčevića, B.Bušića, LJ. Posavskog, Potočani, R. Kolibaša, B. Kašića, Ribnjak, J. Gotovca
K.Zvonimira (od centra do pilane Mojzeš)
B.Radića (od centra do mosta Javorica), Stublovačka, Banovačka, F.Kuhača
RAZ-UTO-1Bakić, Gornji Miholjac, Bistrica, Donji Meljani, Sladojevački Lug, Sladojevci
RAZ-UTO-2Kozice, Markovo, Medinci, Senkovac

SRIJEDA

MKO-SRILovačka, N.Š.Zrinskog, G.J.Draškovića, Papučka, M.Kraljevića, G.Viteza, A.Hebranga, S.Raškaj
Školska, I.Meštrovića, Dravska, L.Matačića, M.Slatinskog, Cvjetna I, Cvjetna II
Cvjetna III, M. Marulića, Lipa (do križanja s P. Preradovića), Mlinska, K.Š.Đalskog, Frankopanska, Industrijska

ČETVRTAK

MKO-CET-aKreminac, M.Trnine, T. Ujevića, Lipa-od česme do Voćinske, D.Domjanića (D.Dolina), Mirka Jirsaka (odvojak iz A.Mihanovića), A.Mihanovića, V. Novaka, I.Gundulića, Voćinska, P. Preradovića, I.B.Mažuranić, V.Bukovca (odvojak iz M.Trnine), T.Matića (odvojak iz M.Trnine), M.Lovraka (odvojak iz M.Trnine), A.Šenoe, A.G.Matoša, J.Kozarca, I.Tijardovića, SV.M.Križevčanina, Slavonska, Vinogradska, Mirna I i II
MKO-CET-bK.Zvonimira (od pilane Mojzeš do Kozica), Grabovac, V.Nazora (od pruge do Medinaca), Primorska,
M.Gupca, K.Tomislava od k.br. 28 , B. Radića od Javorice do benzinske Petrol
RAZ-CET-1Braće Radić, sv. Marka Križevćanina, Slavonska, Dragutina Domjanića, Antuna Mihanovića, Vjenceslava Novaka, Petra Preradovića, Augusta Šenoe, Antuna Gustava Matoša, Ivana Gundulića, Josipa Kozarca, Ivane Brlić Mažuranić, Voćinska, Lipa, Marka Marulića, Milke Trnine, Tome Matića, Mate Lovraka, Vlahe Bukovca, Marina Držića, Tina Ujevića, Kreminac, Ane Katarine Zrinski, Matije Antuna Reljkovića, Marije Jurić Zagorke, Ante Kovačevića, Sunčana, Vinogradska I,II , Papučka, grofa Janka Draškovića, Miroslava Kraljevića, Grigora Viteza, Matice Hrvatske, Jakova Gotovca, Ribnjak, Potočani, Potočani I,II,III , Mirna I,II , Brune Bušića, Bartola Kašića, Silvija Strahimira Kranjčevića, Rudolfa Kolibaša, Banovačka, Franje Kuhača I,II,III,IV , Ljudevita Posavskog, Stubovačka I,II,III, Grabovac
RAZ-CET-2Ive Tijardovića, kralja Tomislava, Matije Gupca, Dobriše Cesarića, Štrosmajerova, trg Ruđera Boškovića, Mlinska, Ksavera Šandora Đalskog, Vladimira Nazora, Bana Jelačića, Kolodvorska, Dore Pejačević, Ljudevita Jonkea, Ante Starčevića, Vatroslava Lisinskog, Ivana Gorana Kovačića, Matije Petra Katančića, Nikole Tesle, Ljudevita Gaja, Nikole Šubića Zrinskog, Frankopanska, Slave Raškaj, Školska, Ivana Meštrovića, Andrije Hebranga, Dravska, Matije Slatinskog, Cvjetna I,II,III , Lovre Matačića, Lovačka, trg sv. Josipa, šetalište Julija Burgera, kralja Zvonimira

PETAK

MKO-PET-aBakić, Bjelkovac, Brezik, Bukovački Antunovac, Dobrović, Donja Bukovica, Gornje Viljevo, Gornji Miholjac, Miljevci, Nova Bukovica
MKO-PET-bKozice, Sladojevci, Sladojevački Lug, Donji Meljani, Bistrica